" I have a dream..." M. L. King

Vyšťavená Alice...

3. dubna 2009 v 21:19 | Alice
Ahoj holky!
Dost z Vás píše, že máte teď honičku nebo že pociťujete jarní únavu...Tak kombinaci obého pociťuju také. Ráno fitness, dopoledne škola, pak rychle domů, poklidit, vyvenčit hafana a do večera v práci, tohle je můj koloběh. Ale nestěžuju si, je to milionkrát lepší, než ten původní neřád, takhle alespoň cítím, že má můj život určitou strukturu a tím snad i smysl (???). Vyhovuje mi mít naplněný program, protože pak tolik nemyslím na jídlo. O to horší jsou takové ty chvilky, kdy mám na sebe malou chvíli. A to nejjednodušší, jak si oddychnout, je jídlem. Tomu se snažím vyvarovat.
Váha se teď z pochopitelných důvodů ustálila na čísle cca 63, nejde ani dolů a kupodivu nešla ani o tolik nahoru, kupodivu říkám proto, že ty tři dny byly opravdu "náročné" (myslím náročné ve smyslu jedení - přejídání, však víte...).
Přemýšlím nad tím, že, jakkoli negativní to přejídání bylo, teď zpětně ho můžu hodnotit jako jisté zlepšení oproti třeba přejídání, které bylo ještě třeba před půl rokem, to bylo celodenní, nezvladatelné, teď už s tím, jakkoli to není ideální, umím nakládat trochu lépe. Věřím, že se to bude už pořád jen zlepšovat, pořád se učím a chci to tak brát.
Jinak se omlouvám, že mé příspěvky nejsou v poslední době nijak hloubavé, zajímavé a ani dlouhé, ale celý den koukám do počítače v práci a večer už jsem tak unavená...Ráno se musím hodně přemlouvat, abych vůbec vstala do fitness dřív. Ale vím, proč to dělám...my všechny to víme:o))) Mějte se krásně a užívejte si to nádherné jarní počasí, jak jen můžete. Sluníčko mě osobně tolik nabíjí. Mám pak pozitivní náladu a všechno jde líp.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 E-styl E-styl | Web | 3. dubna 2009 v 21:27 | Reagovat

Hoy Hoy :] Úvodem se omlouvám za reklamu :D ale neboj, tohle se netýká žádných SONB či jiných zbytečností :D Mnóóó jde tady spíše o obchod :D Myslím, že nějaké módní náušničky nebo roztomilý náramek se hodí kdykoli a jistě potěší i jako dáreček :] Ale neboj nejde o nějaké korálky či tak, vyrábím to z takové hmoty, ono to pak jak je to hotový vypadá jako by to bylo z plastu :D Mno, myslím, že zvědavost ti nedovolí tuto reklamu ignorovat :D tak už předem přeji příjemný pobyt na *shopu* a děkujíí za pozornost :*

2 cannelle cannelle | Web | 4. dubna 2009 v 11:03 | Reagovat

AHoj Ali, náhodou každej tvůj článek je podle mě vhodnej na zamyšlení a hloubavej, to se zase nepodceňuj! :) Mě se líbí, že dovedeš podchytit i zdánlivou maličkost - a nakonec se ukáže, že je to stěžeň.

Taky si myslím, že čím víc je toho na práci, tím lépe! Chtěla bych se tě ale zeptat, jak zvládáš právě ty chvíle, kdy se zdá být právě nejvhodnější "oddychnout si jídlem" - jak píšeš. To je totiž můj velkej problém. Dojdu z práce, jsem unavená, vystresovaná a prostě nemám sílu a už vůbec ne chuť jít se třeba projít, prostě zdá se mi, že jediný možný, co mi uleví je sednout, tupě zírat a ládovat se. Pak přijde jakýsi uvolnění a klid. A pak výčitky atd. Jak to děláš ty?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama