" I have a dream..." M. L. King

Duben 2009

Depresivní neděle...

5. dubna 2009 v 21:05 | Alice
Dnes to na mě padlo...nálada. Apatie, nicnedělání, postávání na místě, neznalost, kam dál. Všechny cesty mi připadají prázdné. Život beze smyslu, tenhle blog klamný. Strach z budoucnosti, nerozhodnost.
Chci být sama, ale jsem s lidmi. Chci jíst čisté jídlo, ale jím špinavé. Chci jej vytvářet,pěstovat, ale spokojím se s připraveným odpadem. Chci činit, ale nečiním nebo činím zle. Lidé zasahují do mého života a nutí mi dělat věci, které nechci. Všechno je špatně. A stejně jednou umřu, tak co? Jdu číst bibli a ta mi řekne, co mám dělat dál.
Já nechci být taková, jaké jsou ty fitnessky proto, abych byla jako fitnessky, chci splňovat starý dobrý princip kalokaghatia, ideál harmonického souladu a vyváženosti tělesné i duševní krásy a dobroty, ctnosti a statečnosti. Protože není krásné, co není dobré a naopak. Toho chci dosáhnout, ne 50 kil přece!!!
Neberte mi dneska moc vážně, možná jsem Vám ještě neřekla, že jsem blázen...Jsem.

Vyšťavená Alice...

3. dubna 2009 v 21:19 | Alice
Ahoj holky!
Dost z Vás píše, že máte teď honičku nebo že pociťujete jarní únavu...Tak kombinaci obého pociťuju také. Ráno fitness, dopoledne škola, pak rychle domů, poklidit, vyvenčit hafana a do večera v práci, tohle je můj koloběh. Ale nestěžuju si, je to milionkrát lepší, než ten původní neřád, takhle alespoň cítím, že má můj život určitou strukturu a tím snad i smysl (???). Vyhovuje mi mít naplněný program, protože pak tolik nemyslím na jídlo. O to horší jsou takové ty chvilky, kdy mám na sebe malou chvíli. A to nejjednodušší, jak si oddychnout, je jídlem. Tomu se snažím vyvarovat.
Váha se teď z pochopitelných důvodů ustálila na čísle cca 63, nejde ani dolů a kupodivu nešla ani o tolik nahoru, kupodivu říkám proto, že ty tři dny byly opravdu "náročné" (myslím náročné ve smyslu jedení - přejídání, však víte...).
Přemýšlím nad tím, že, jakkoli negativní to přejídání bylo, teď zpětně ho můžu hodnotit jako jisté zlepšení oproti třeba přejídání, které bylo ještě třeba před půl rokem, to bylo celodenní, nezvladatelné, teď už s tím, jakkoli to není ideální, umím nakládat trochu lépe. Věřím, že se to bude už pořád jen zlepšovat, pořád se učím a chci to tak brát.
Jinak se omlouvám, že mé příspěvky nejsou v poslední době nijak hloubavé, zajímavé a ani dlouhé, ale celý den koukám do počítače v práci a večer už jsem tak unavená...Ráno se musím hodně přemlouvat, abych vůbec vstala do fitness dřív. Ale vím, proč to dělám...my všechny to víme:o))) Mějte se krásně a užívejte si to nádherné jarní počasí, jak jen můžete. Sluníčko mě osobně tolik nabíjí. Mám pak pozitivní náladu a všechno jde líp.

Tak jsem zpět...

2. dubna 2009 v 21:46 | Alice

Ahoj holky!

Tak jsem dneska ukončila svou třídenní přejídací "kúru". Sice neochotně, ale dnes ráno jsem vyrazila zase na tréning. A bylo to fajn. A pak i jídlo šlo dobře.
Jdu zase dál. Jsem tomu ráda. Nemohla jsem čekat, že to půjde pořád tak hladce, snažím se nemyslet na to, co se stalo a koukat dopředu...Děkuju všem, které mi psaly, drželo mi to nad vodou:o)