" I have a dream..." M. L. King

Začínám žít svůj sen, přidávám se k Vám...

14. března 2009 v 0:34 | Alice |  Co dělám a co si myslím...
Je hluboká noc...dlouho jsem váhala, jestli založit tenhle blog, ale láká mi. Láká mi, přestože vím, že celý jeho obsah je klamem, kterým obelhávám sama sebe. Ale na tomhle blogu na to chci zapomenout, tenhle blog bude o mém druhém já, o tom, které touží po štíhlosti, askezi, sebekontrole, pokořování hranic. A rozumné já tady prostě ponechám stranou.
Tenhle blog bude o hubnutí, tak jako mnoho jiných, které jsem v poslední době vyhledávala. Začínám svůj boj. Svůj boj o čistotu, krásu, obdiv...
Na začátek snad pár slov o sobě:
Jmenuju se Alice. Je mi devatenáct let, studuji a pracuji. Před pěti lety jsem začala s anorektickou dráhou, nejméně jsem měla 29 kg. Vidíte dobře. Možná na to číslo teď koukám stejně nechápavě, jako tehdy, když se jednoho dne na váze objevilo namísto čísla začínajícího na trojku. Pak jsem se začala přejídat, kdo nezažil, nepochopí. Atak z čistého nebe a sněz, co můžeš...Je mi ze sebe špatně a nenávidím své tělo. Ale to teď končí, je to zapomenuto a zítřek je nová síla. Začíná realizace snu, snu o kráse a štíhlosti. A protože moc dobře vím, že večer se to dobře slibuje, po záchvatem zkaženém dni, ale že realizace je horší, že je těžké odolat, zakládám tento blog. Abych musela být poctivá, abych se spřátelila s Vámi, se kterými mě poutá stejný sen, abychom se vzájemně těšily z úspěchů a chlácholily při neúspěších. Budeme sehrané jako sportovní team, vzájemně se podporovat a bojovat za naši věc, za život, kterému věříme...Za štíhlejší život!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katullka Katullka | Web | 23. března 2009 v 14:58 | Reagovat

Tak na tento článek jsem koukala jako vyjevená. Ali, budu ti držet palce a podporovat tě. Mám ale trochu strach, abys zas do něčeho nespadla, doufám, že se budeš hrozně snažit brát to rozumně. Jen honba za postavou je špatná a vždycky z ní vzejde něco zlýho.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama