" I have a dream..." M. L. King

Faraonův den:o)

22. března 2009 v 21:24 | Alice |  Co dělám a co si myslím...
Ahoj holky!
Dnes jsme se vraceli zpět domů z výjezdního semináře. Přiznám se, že dnešní den nebyl co se týká jídelníčku příliš utěšený...Nevím, jestli ho sem mám psát, ale spíše ho jen nastíním. Byl plný cukru a tuku, ale má to svoje velké ALE, které je vlastně do určité míry pozitivem, které musím hledat. To ale zní: měl sice prvky emocionálního jedení, ale nezvrhl se ve vyloženou epizodu záchvatovitého přejídání jako dřív ( i když spíš než díky silné vůli se tak stalo náhodou, resp. přítomností lidí, před kterými mi bylo hloupé se přejíst...).
Dnešek začal dobrou snídaní, cereálie, jogurt, dopoledne proběhla ještě na pokoji kávička 3v1, k obědu kuřecí stehno s rýží...jedna Němka dneska slavila narozky...to byl kousek dortu, pak nechala na chodbě dózu s čokoládovými pralinkami (velikost asi jako bonboniérové bonbóny), že si můžem brát...všichni byli na pokoji a já odjedla asi 6 těch bonbónů ( špatné svědomí posíleno tím, že mi de facto nepatřili - nepředpokládám, že by počítala s tím, že si jeden člověk vezme 6, ale zase můj přítel neměl žádný, tak se to vyprůměruje, ne?:o). Po cestě domů pokračovalo nákupem na benzínce, kde jsem si stylem "už je to jedno" koupila 200g balení takových těch mini croisantů. Doma byl pak už jen salát s balkánským sýrem a chlebem. Vím, že si říkáte, že je to "žroutský", ale pro mě je to úžasný, protože znám moc dobře jídelníčky, které jsem měla v době nezvládání záchvatovitého přejídání, to jsem toho měla tak 20x tolik...proto počítám dnešek za zvládnutý, no...A hlavně jsem odhodlána zítra pokračovat v nastoupeném stylu i nadále, nenechám se skolit jedním neúspěchem!!!
Navíc jsme se cestou stavovali na nákup v jednom německém supermarketu. A já si tam udělala radost a konečně jsem si koupila digitální váhu.
Když jsem se na ní postavila, měla jsem radůstku dvojnásobnou, protože jsem tam měla o 2 kg méně, než když jsem začínala. Napadlo mi, že to mohlo být dáno tím, že jsem se předtím vážila na jiné váze, ale zkrátka už to zanesu do svého "měřítka" a budu další postup vážit již jen na své "domácí" váze:o)
Zítra jsem tedy rozhodnutá pokračovat dál a nevzdávat se po prvním "neúspěchu", který bych s ohledem na své předchozí standardy mohla považovat za úspěch...Sice jsem to neměla v plánu, ale půjdu zítra do fitness ráno, musím kvůli tomu sice brzy vstát, ale cítím, že je to potřeba, abych nevypadla ze svého rytmu, když jsem dnes lehce narušila rovnováhu. A navíc jsem se k časnému vstávání nechala taky motivovat jednou z Vás:o) Ale o tom jindy. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama