" I have a dream..." M. L. King

24. březen

24. března 2009 v 22:02 | Alice |  Co dělám a co si myslím...

Ahoj holky!
Jak se Vám dnes daří? Předně Vám chci moc poděkovat za Vaše reakce v komentářích, každá z Vás musíte být tak zajímavým člověkem se zajímavým osudem a já bych si přála Vás znát nejen prostřednictvím sítě, se kterou se musím spokojit:o) Ačkoli, teď mi tak napadá, možná Vás znám, možná jsme se potkaly, možná Vás potkávám denně, možná se s Vámi dokonce bavím, třeba jste mým vzorem, co se týká jídelníčku, který u Vás po očku pozoruji. Možná nemám ani tušení...nemám ho stejně, jako ho nemají ostatní o mně, zdánlivě pohodové hočiny bez větších starostí. To, co se děje za závojem toho všeho, v tichu nočních ulic a v soukromí mého bytu nikdo netuší...Vidí vždy jen malý úsek celé skládačky a ten nestačí...Přemýšlely jste také někdy nad tím, kdo konkrétně jsou všichni Ti lidé, se kterými komunikujete na síti?
Včera jsem si šla lehnout dříve, abych mohla dnes brzy vstávat. To jsem taky udělala, ale vstala jsem o půl hodinky později, tak jsem měla v posilce jen půl hoďky odpočinkové projížďky na rotopedu a pak musela mazat do školy. Jinak mi ale to ranní vstávání vyhovuje, byla to další věc, kterou jsem si přála změnit: najít pravidelný rytmus spánku, chodit spát fixně a vstávat také tak, nejlépe chodit spát včas a vstávat brzy. Docela se daří a musím říci, že mi to vyhovuje více než ponocování. Dneska jsem "zkusmo" též zaexperimentovala s jídelníčkem a namísto toho, abych odešla z přednášky dříve na "pořádný, teplý oběd", zkusila jsem oběd typického studenta:o) Znáte oběd typického studenta? Je jím pořádná prasácká crocodilleová bageta zkonzumovaná přímo na přednášce a beze stresu:o) a po ní má zpravidla většina mých spolužáků nějakou sladkou tyčinku, ne se třemi hodinami mezi, ale ihned potom...u mě to dříve znamenalo jediné: okamžité spuštění záchvatu. Ale víte co? Dnes ne...Dnes jsem to plánovaně vydržela. Vydržela jsem zakázané potraviny i ohromné nutkání k přejedení, když jsem to teď přece "zkazila".A strašně jsem si to užila. I já, i Vy, my taky můžeme jíst "špatné věci" bez toho, abychom to potom musely totálně zazdít. Opravdu můžeme!

Snídaně: cereální lupínky fitness, broskvový jogurt, zelený čaj
Oběd: zmíněná bageta s milionem éček:o) a po ní čokoládová tyčinka Corny big
Večeře: směs z čínského bistra se smaženými nudlemi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katullka Katullka | Web | 25. března 2009 v 19:47 | Reagovat

Zajímavá myšlenka:) Mně ale tady ty bagety a hamburgery a všechny tyhle věci ani nechutnají, takže bych je stejně nejedla. Ale chápu, jak to myslíš, a máš pravdu. Můžeme jíst i věci "zakázané", jen musíme umět taky přestat a myslím, že se to s většími či menšími úspěchy i učíme.

A o lidech na blogu přemýšlím často. Hodně často. Za celou tu dobu, kdy se všichni stali svědky a pozorovateli mýho života, to ani jinak nejde.

2 zirafatko zirafatko | Web | 25. března 2009 v 22:54 | Reagovat

ahoj, jsi frajerka, že jsi to vydržela, já si včera taky bez velkýho stresu dala tři bonbony z čokolády a dneska jsem zas pokračovala v dietě. Jde to, když se moc chce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama